Movies
Ratings
140
Pearl HarborRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.5
A Few Good MenRated ★ 5.0
OnceRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5