Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
ControllerRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 1.5
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 3.0
The Invention of LyingRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 3.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
HandphoneRated ★ 3.0