Titles you rated
Kids ReturnRated ★ 3.0
SylviaRated ★ 3.0
A Reason to LiveRated ★ 3.0
Patriots DayRated ★ 3.0
The StudentRated ★ 2.5
The Unbearable Lightness of BeingRated ★ 3.0
The Remains of the DayRated ★ 3.0
Side EffectsRated ★ 2.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 1.5
LolitaRated ★ 3.0
DamageRated ★ 2.5
RadioactiveRated ★ 2.5
Manshin: Ten Thousand SpiritsRated ★ 3.0
The Twilight SamuraiRated ★ 3.5
Spring Bears LoveRated ★ 2.0
The Age of InnocenceRated ★ 3.0
An AffairRated ★ 2.5
Steve JobsRated ★ 3.0
A Monster CallsRated ★ 3.5
StillwaterRated ★ 3.0