Titles you rated
The Kings of SummerRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Time LapseRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
What's Your Number?Rated ★ 4.0
Better Living Through ChemistryRated ★ 3.0
Your HighnessRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Citizen KaneRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0