Movies
Ratings
200
Event HorizonRated ★ 3.0
All the Long NightsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
20th Century WomenRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.5
Fourth PlaceRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0- Will You Please Stop, PleaseRated ★ 3.5
- This is the presidentRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
Search and Seizure: The Rise of an InsurrectionRated ★ 4.0