Titles you rated
My TeacherRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0