Movies
Ratings
112
TremorsRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
BeanRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 1.5