Titles you rated
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 3.0
GiantRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 3.0