Movies
Ratings
394
BedevilledRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
The ImpossibleRated ★ 4.5
RampageRated ★ 4.5
Dirty DancingRated ★ 4.0
I Still Know What You Did Last SummerRated ★ 2.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
I Wish I Had a WifeRated ★ 3.5
It ComesRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.0
Green FishRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
A PetalRated ★ 3.0