Movies
Ratings
713
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.5
The Running ManRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.0
CoralineRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0