Titles you rated
The Addams FamilyRated ★ 3.0
Finding ForresterRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Betty BlueRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 3.0
Raise the Red LanternRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
GreaseRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Love AffairRated ★ 2.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0
A Good Rain KnowsRated ★ 2.0
The English PatientRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0