Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
TravelersRated ★ 4.0
TravelersRated ★ 4.0
One More Happy EndingRated ★ 2.0
Partners for JusticeRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0- Flower Shop Without a RoseRated ★ 4.5
Nirvana in FireRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0- TaberudakeRated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 5.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.5- I became a doctor at 37 ~ An Intern's pure love storyRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.0- 스타의 사랑Rated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
GhostRated ★ 3.0