Movies
Ratings
43
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Empire of the SunRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Lovers' ConcertoRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0