Movies
Ratings
26
TRON: LegacyRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
xXxRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
SkylineRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0