Movies
Ratings
33
Next FloorRated ★ 4.5
PolytechniqueRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
PrisonersRated ★ 4.5
EnemyRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
John CarterRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5