Movies
Ratings
405
ParasiteRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 0.5
SpeedRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Jason BourneRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0