Movies
Ratings
905
The Battleship IslandRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 4.0
ArchiveRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
AbigailRated ★ 1.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
GlassRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
After EarthRated ★ 2.5
Level 16Rated ★ 2.0
Nezha: Birth of the Demon ChildRated ★ 4.0
Danger Close: The Battle of Long TanRated ★ 3.5
AnonRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0