Series
Ratings
73- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Family Outing Season 1Rated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 2.5
2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0