Titles you rated
Will You Be ThereRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
In the Heart of the SeaRated ★ 4.5
SawRated ★ 1.5
The MegRated ★ 3.5
Pride and Prejudice and ZombiesRated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5