Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Set Me FreeRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0- The BereftsRated ★ 3.0
Another RoundRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 3.0
RomaRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
AnimaRated ★ 4.0
The Rat CatcherRated ★ 3.5
The SwanRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.5
Sweet BeanRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0