Movies
Ratings
434
PredestinationRated ★ 3.5
American MadeRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 2.5
DetachmentRated ★ 5.0
ItRated ★ 3.0
Set Me FreeRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 1.5
The Blind SideRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
CartRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5