Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
a.k.a. Nikki S. LeeRated ★ 3.5
A Confucian ConfusionRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0- Home GroundRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.5
Rainbow FirefliesRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
AlienoidRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
It's a Summer Film!Rated ★ 4.0
KajillionaireRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 2.5
The AnchorRated ★ 3.0
Take Me HomeRated ★ 3.0