Titles you rated
The ChairRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Beautiful VampireRated ★ 4.0
Lily FeverRated ★ 4.5
Green FeverRated ★ 5.0
Skam Season 3Rated ★ 5.0
DruckRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Feel GoodRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0