Movies
Ratings
243
28 Years LaterRated ★ 1.5
The Cursed: Insatiable DesiresRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
The InvasionRated ★ 3.0
Invasion of the Body SnatchersRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 2.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 2.5
The SinRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 2.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 5.0- PilotRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0