Titles you rated
- Let Free the Curse of TaekwondoRated ★ 3.5
Cherry Blossoms After WinterRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Beyond Stranger ThingsRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 5.0
My Favorite MemberRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
HappinessRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Into the Night Season 2Rated ★ 1.5
Girl From NowhereRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0