Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0
BluebeardRated ★ 1.5
Love in the Big CityRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 1.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
Call Me ChihiroRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 1.5
The Classified FileRated ★ 2.0
Perfect ProposalRated ★ 1.0- Holy PunchRated ★ 0.5
Back in ActionRated ★ 1.5
Sonic the Hedgehog 3Rated ★ 2.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 1.5
HarbinRated ★ 2.0
20 Days in MariupolRated ★ 3.0
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 1.0
UprisingRated ★ 1.5
Nobody KnowsRated ★ 3.5