Titles you rated
The Little Drummer GirlRated ★ 3.0- Around The TableRated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0