Series
Ratings
152- ShamelessRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.0
SirensRated ★ 3.5
Black RabbitRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
UnbelievableRated ★ 4.5
CaliphateRated ★ 4.0
The StudioRated ★ 4.5
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
ReservatetRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 3.5
The PenguinRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Scenes from a MarriageRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Day of the JackalRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5