Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Pretty CrazyRated ★ 1.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.5
Big WorldRated ★ 3.0
Dead Talents SocietyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 2.5
AnoraRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0