Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
Oh No! Here Comes TroubleRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0