Movies
Ratings
184
ParasiteRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.5
The Passion of the ChristRated ★ 1.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 4.5
Nowhere to HideRated ★ 2.0
BatmanRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
The Foul KingRated ★ 2.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0