Titles you rated
Battle Athletes VictoryRated ★ 5.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 5.0- Magic Angel Sweet MintRated ★ 3.5
Dr. SlumpRated ★ 5.0- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 4.0
- Azuki-chan Season 1Rated ★ 5.0
- Azuki-chan Season 2Rated ★ 5.0
- Azuki-chan Season 3Rated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0- TeletubbiesRated ★ 5.0
Hare+GuuRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0