Series
Ratings
15
Fight For My WayRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0