Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 2.5
DuneRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
SleepRated ★ 2.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.5- DreamRated ★ 1.0
The PrisonRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5