Titles you rated
The 8 ShowRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Summer Time RenderingRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0