Titles you rated
Detective Conan: Zero's Tea TimeRated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 2.5
- Magic Kaito 1412Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 2.5
- 명탐정 코난Rated ★ 2.5
- 명탐정 코난Rated ★ 2.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
High Potential Season 1Rated ★ 4.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
문과 vs 이과, 놀라운 증명Rated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 3.5