Titles you rated
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Archive 81Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Nailed It!Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5