Movies
Ratings
449
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.5
PlatoonRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 3.5
HostelRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
ScarecrowRated ★ 3.5
SerpicoRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 2.5
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5