Movies
Ratings
574
NovitiateRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 5.0
Two Days, One NightRated ★ 4.5
The Little PrinceRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
CitizenfourRated ★ 5.0
MRated ★ 4.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.0
Still AliceRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Tinker TickerRated ★ 4.5
Fourth PlaceRated ★ 4.5