Series
Ratings
16
Inspector KooRated ★ 5.0- Nijiiro KaruteRated ★ 3.5
Love Deeply!Rated ★ 2.0
UnnaturalRated ★ 4.5
AvalancheRated ★ 3.5
Ichikei's CrowRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.0
Super RichRated ★ 2.5
#RemoloveRated ★ 3.0
My Dear ExesRated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 4.5
DearestRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0