Titles you rated
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 2.5
Innocent StepsRated ★ 2.5
The King's SpeechRated ★ 3.0- At Cafe 6Rated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.0
The KingRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0
Up for LoveRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 3.0
Moscow Does Not Believe in TearsRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.5