Movies
Ratings
1246
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
TogetherRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The Mirror Has Two FacesRated ★ 2.5
Broken FlowersRated ★ 4.5
The Hairdresser's HusbandRated ★ 4.0
The Fabulous Baker BoysRated ★ 4.0
Brief EncounterRated ★ 5.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 2.0
Tony TakitaniRated ★ 4.0
Read My LipsRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.5
Betty BlueRated ★ 5.0
The Other Way AroundRated ★ 3.5
Spring NightRated ★ 2.0
Art Museum by the ZooRated ★ 5.0
Le Notti BiancheRated ★ 4.0