Movies
Ratings
100
High School MusicalRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 5.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
BlindRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0