Titles you rated
The World of LoveRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Blue Gate CrossingRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0