Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
YouRated ★ 4.5
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 9Rated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Into the NightRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5