Titles you rated
VeteranRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
RED 2Rated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5