Titles you rated
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.0
Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5