Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
The DaysRated ★ 3.5
Eye Love YouRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 3.5
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 2.5
Burn the House DownRated ★ 2.5
SANCTUARYRated ★ 4.5
BakemonogatariRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 5.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
SomebodyRated ★ 3.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 7Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 5.0