Titles you rated
MIU404Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
86Rated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5- GintamaRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 0.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5