Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
King the LandRated ★ 3.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 5.0